Start list 2017

Last updated: 1. June 2017.

Individual 23 km
  Name City Country Sex Sport Club
1 Adorjáni Árpad Attila Marosszentgyörgy RO MALE
2 ADRIAN ROATA ROSIORI DE VEDE RO MALE RUN
3 Adrian Tiberiu Pintea Tg Mures RO MALE
4 Ágoston László Csíkszererda RO MALE Feel Good Team
5 Alempie Maxim Bucuresti RO MALE Zimbri
6 ALEXE MOCANU BUCURESTI RO MALE
7 Alpár Domokos Szováta / Sovata RO MALE
8 Ambrus Attila Csikszereda RO MALE Siculus Alpin Club
9 Ambrus Zsombor Sepsiszentgyörgy RO MALE
10 András Laszló Csíkszentmihály / Mihaileni RO MALE
11 Anghel Calin Bucuresti RO MALE
12 Antal Béla Csabacsűd HU MALE BSI futónagykövet
13 Anton Bianca Bucuresti RO FEMALE
14 Anton Alexandru Bucuresti RO MALE
15 APETROAIE VASILE Constanta RO MALE C.S.Eforie
16 Aranyosi Ávéd József Csíkszereda RO MALE
17 Atanasiu Gabriel Bucuresti RO MALE
18 Attila István Parajd /Praid RO MALE
19 Baciu Mircea Bucuresti RO MALE
20 Bajko Attila Maroshévíz / Toplita RO MALE
21 Bajkó Zsuzsanna Ditró RO MALE
22 Bajkó Attila Maroshévíz / Toplita RO MALE
23 Bálint János Nagyvárad / Oradea RO MALE
24 Bálint Anikó Marosvásárhely / Targu Mures RO FEMALE
25 Balla Zsolt Attila Szeged HU MALE Adrenalin SE
26 Balogh László Tamási HU MALE
27 Bapcsán Zoltán Kecskemét HU MALE Boróka SE.
28 Barbu Valentin Bucharest RO MALE
29 Barczan Erika Székelyudvarhely / Odorheiu Secuiesc RO FEMALE
30 Barta Sándor Kazincbarcika HU MALE
31 Bartáné Mizsányi Tímea Kazincbarcika HU FEMALE
32 Barthi Imre Gelence RO MALE FitStorm
33 Becze Szilveszter Csíkcsicsó / Ciceu RO MALE
34 Benedek Ildikó Kovászna RO FEMALE
35 Benegui Bogdan Com. Sânpetru RO MALE
36 Berkeci Levente Csíkszereda RO MALE
37 Bilibok Sándor Csikszereda RO MALE
38 Bíró Henrietta Felsőgöd HU FEMALE
39 Birtalan Csanád Sepsiszentkirály RO MALE Fitness Tribe
40 Bodonyi Gabriella Békésszentandrás HU FEMALE
41 Bogdan Filipescu Suceava RO MALE Road RunnerSV
42 Bogdan Radu Cluj-Napoca RO MALE
43 Bogdán Gyuláné Kati Táska HU FEMALE
44 Bogdán Sándor Attila Csíkszereda / Miercurea Ciuc RO MALE
45 Bogdan-Gabriel Stef Brasov RO MALE
46 Bokor Csabi Marosvásárhely / Targu Mures RO MALE
47 Boross Viktor Kiskunhalas HU MALE Keceli Ösvény Taposó Turista Egyesület
48 Borsos Mónika Sepsiszentgyörgy RO FEMALE
49 Bota Ioan Brasov RO MALE Spitalul Sf. Constantin Brasov
50 Brenner Dóra Máramarossziget / Sighetu M RO FEMALE MMDSZ Sportszakosztály
51 Burcea Silviu Bucharest RO MALE Runners Connect
52 Burian Hunor Csíkszereda RO MALE
53 Chihaia Adrian Brasov RO MALE
54 Chirilrasa Corina Bucuresti RO FEMALE
55 Chirițescu Florin București RO MALE
56 Claudiu Muresan Medias RO MALE Ciclomed
57 Claudiu Salagean Brasov RO MALE Alergatoretii
58 Constantin Dana Brasov RO FEMALE
59 Corban Mircea Anton Bucharest RO MALE
60 CRISTIAN ORBU BUFTEA RO MALE
61 Cristian Ioan Dumitru Dej RO MALE Transylvania
62 Csaba László Kolozsvár RO MALE
63 Császár Előd Csíkszereda / Miercurea Ciuc RO MALE LASS
64 Csata Orsolya Gyergyóújfalu RO FEMALE Power Fitness, Csíkszereda
65 Csermely László Debrecen HU MALE
66 Csizmádi Mihály-Zsolt Erdőszentgyörgy RO MALE Feel Good Sportegyesület
67 Csongor Márton Marosvásárhely / Targu Mures RO MALE
68 Csuka Mónika Inárcs HU FEMALE
69 Dajka Éva Csíkszentmárton RO FEMALE
70 Daneluszki László Nyíregyháza HU MALE Nyír-MTB
71 Daniel Laslau Oradea RO MALE
72 DANUT CERNAT BUCURESTI RO MALE LOCOMOTIVA BUCURESTI
73 Daradics Zsolt Baciu RO MALE Runners Club / Transylvania
74 Deák László Kazincbarcika HU MALE
75 Decsei Kinga Sepsiszentgyörgy RO FEMALE
76 Deme József Váradszentmárton / Sanmartin RO MALE Xterra Sport
77 Diaconescu Mihai Bucuresti RO MALE
78 Didina Manole Bucuresti RO FEMALE
79 Dinu Valentin Bucuresti RO MALE 321sport
80 Dobre Jolán Chitila RO FEMALE
81 Dósa Ibolya-judit Szováta / Sovata RO FEMALE
82 Dósa Ildikó Eger HU FEMALE Egri Triatlon Klub
83 Dr. Takács Anna Kecskemét HU FEMALE
84 Dragos Neculae-Negut Bucureşti RO MALE
85 Duta Roxana Georgenia bucuresti RO FEMALE
86 Enescu Bogdan Bucuresti RO MALE No
87 Eőss Béla Nyíregyháza HU MALE NYÍR-MTB
88 Ercse Istvan Marosvásárhely / Targu Mures RO MALE
89 Erdei István Makó HU MALE
90 Erdei Csaba Tarnaszentmária HU MALE
91 Erdeiné Szalay Lilla Tarnaszentmária HU FEMALE
92 Erhan Doru PLOIESTI RO MALE RoClubMaraton
93 ERHAN TEODOR PLOIESTI RO MALE RoClubMaraton Bucuresti
94 FÁBIÁN CSABA-ANDRÁS Marosvásárhely / Tirgu Mures RO MALE
95 Fábiánné Luczó Gabriella Hódmezővásárhely HU FEMALE
96 Fagaras Marin Bucuresti RO MALE
97 Farkas Tamás Eger HU MALE
98 Farkas Csilla Mária Orosháza HU FEMALE
99 Farkas Attila Székelyudvarhely / Odorheiu Secuiesc RO MALE
100 Fazakas Margit Várpalota HU FEMALE MARATHON TKE
101 Fazakas Biborka Krisztina Szováta / Sovata RO FEMALE Gravity
102 Fazakas Zoltàn Csíkfalva / Vargata RO MALE
103 Fazakas Imre Madaras RO MALE
104 Fekete Bálint Sepsiszentgyörgy / Sfantu Gheorghe RO MALE
105 Ferencz Kinga Csíkszereda / Miercurea Ciuc RO FEMALE
106 Ferenczy Attila Stefan Bucharest RO MALE
107 Filimon Ana Bucharest RO FEMALE
108 Fogolyán András Marosvásárhely / Tirgu Mures RO MALE
109 Földesi Veronika Ditró/ Ditrau RO FEMALE
110 Frast Attila Nagykároly / Carei RO MALE
111 Fulica Ioan Brasov RO MALE
112 Furkó Krisztina Etyek HU FEMALE
113 Gabriel Nicolae Niste Brasov RO MALE
114 Gagyi Benedek Csíkszereda / Miercurea Ciuc RO MALE
115 Gáll Vilmos János Csíkszereda RO MALE
116 Georgescu Stefan Bucuresti RO MALE
117 Giurgiu Adrian Reghin RO MALE
118 Gombár Gábor Kecskemét HU MALE Pénzügyőr SE
119 Gothárd József Székelyudvarhely RO MALE Feel Good Sportegyesület
120 Greabu Liliana Marosvásárhely / Targu-Mures RO FEMALE
121 Grebles Calin Cluj RO MALE
122 Grezer Peter Medgyes / Medias RO MALE Evozon
123 Gulyás László Sajóivánka HU MALE
124 Györgyei Szabó Magdolna Odorheiu Secuiesc RO FEMALE Feel Good Team
125 Hajnal Csilla Kiskunfélegyháza HU FEMALE Jogging Plus Szuperinfó Futóklub
126 Halmen Péter Székelyudvarhely RO MALE Feel Good Team
127 Herédi Szabolcs Szeged – Szőreg HU MALE Adrenalin SE
128 Hertelendi Zsolt Budapest HU MALE MOL Runners
129 Hincu Igor Chisinau MD MALE
130 Hofferek Attila Budaörs HU MALE
131 Hornyák Tibor Hódmezővásárhely HU MALE
132 Horváth Annamária Csíkszereda RO FEMALE
133 Ianoş Alex Marosvásárhely RO MALE
134 Ioan Damian LUDUS RO MALE
135 Ionel Ando Onești RO MALE
136 Ionut Silviu Bucuresti RO MALE
137 IRIMIE FLORIN TODORAN cluj napoca RO MALE
138 Ispán Attila Martonvásár HU MALE
139 Istrate Marius Brasov RO MALE
140 Istrate Georgiana Brasov RO FEMALE
141 Iszlai Gyula Nyárádszereda / Miercurea Nirajului RO MALE
142 Iszlay Kinga Andrea Csíkszereda RO FEMALE
143 Iszlay Tibor Csíkszereda RO MALE
144 Iulian Catalin Stanciu Brasov RO MALE
145 Jáger Péter Celldömölk HU MALE RunTogether
146 Jakab András Gödöllő HU MALE
147 Jakab Enikő Székelyudvarhely RO FEMALE
148 Jánosi Csanád Csíkszereda / Miercurea Ciuc RO MALE
149 Juhász Erika Szolnok HU FEMALE
150 Kakuszi Anikó Hódmezővásárhely HU FEMALE
151 Kanizsay Magdolna Lilla Kolozsvár / Cluj Napoca RO FEMALE
152 Keszi József Budapest HU MALE Budapest
153 Keszler András Felsőboldogfalva / Feliceni RO MALE Feel Good Team
154 Kiraly Csaba Marosszentgyörgy / Sangeorgiu de Mures RO MALE
155 Kiss Tímea Budapest HU FEMALE
156 Kiss József Makó HU MALE
157 Kiss Ferenc Budapest HU MALE
158 Kiss Ferenc Marosvásárhely RO MALE
159 Klem Ági Tárnok HU FEMALE Tárnoksprint SE
160 Kópiás Roland Verpelét HU MALE
161 Kópiás Mária Verpelét HU FEMALE
162 Kormos György Eger HU MALE Agria Black Stars
163 Kormos Gyula Eger HU MALE Ó-Bükki farkasok
164 Kormos Alexandru Floresti RO MALE
165 Korsós Viktória Baja HU FEMALE
166 Kósa Szilárd Géza Budapest HU MALE
167 Kovács Imre Kolozsvár / Cluj-Napoca RO MALE
168 Kovács Gyöngyvér Kolozsvár / Cluj-Napoca RO FEMALE
169 Kovács Zoltán Törökszentmiklós HU MALE
170 Kovács Éva Kazincbarcika HU FEMALE
171 Kovács Attila Csíkszereda / Miercurea Ciuc RO MALE Feel Good
172 Kovacsova Noemi Diósförgepatony / Orechova Poton SK FEMALE
173 Kovacsova Silvia Dunaszerdahely / Dunajská Streda SK FEMALE
174 Kozák István Kengyel HU MALE
175 Kozák Mária Tököl HU FEMALE Tököli Amatőr Futók Klubja
176 KOZOMOS LAJOS SOVATA / SZOVÁTA RO MALE Sovata
177 Köllő Edit-Teréz Ditró RO FEMALE
178 Kőnig Ferenc Kaposvár HU MALE
179 Köteles Hajnalka Makó HU FEMALE
180 Làszka-Németh Anett Érd HU FEMALE
181 Leah Mihai Onești RO MALE Lupii Daciei Onești
182 Leber László Paks HU MALE
183 Lehman Bogdan Bucharest RO MALE
184 Lehman Alina Bucharest RO FEMALE
185 Lengyel Attila Makó HU MALE
186 Lipsa Ciprian Galati RO MALE Clubul de Ciclism Galati
187 Loeschl Nicole Vienna AT FEMALE
188 Lönhárd Róbert Csíkszereda / Miercurea Ciuc RO MALE
189 Lukács László Kézdivásárhely / Targu Secuiesc RO MALE
190 Mădă Hudacov Arad RO FEMALE
191 Magyar Imre Csíkszereda / Miercurea Ciuc RO MALE Power Fitness Csíkszereda
192 Magyarosi Szilard Szászrégen / Reghin RO MALE
193 Majorosi Éva Szeged HU FEMALE
194 MARIANA ABAZA BUCURESTI RO FEMALE
195 Marius Afilipoaie Miercurea Ciuc / Csíkszereda RO MALE
196 Marius Pripitu Bucuresti RO MALE
197 Márton Szabolcs Szentegyháza / Vlahita RO MALE FEEL GOOD
198 Márton Piroska Szentegyháza / Vlahita RO FEMALE FEEL GOOD
199 Máté Örs Peterborough GB MALE
200 Mátéfi Zsigmond Székelyudvarhely RO MALE IPSE
201 Máthé Ildikó Székelyudvarhely RO FEMALE Feel Good Team
202 Mátyus Katalin Marosvásárhely / Targu Mures RO FEMALE
203 Menyhárt Csaba Marosvásárhely / Targu Mures RO MALE
204 Mészáros Zsolt Szászrégen / Reghin RO MALE
205 Mezei Lóránt Sepsiszentgyörgy / Sfantu Gheorghe RO MALE Gáll Lajos futókör
206 MIHAILA MARIUS Pantelimon RO MALE
207 Mihály Tímea Szentegyháza / Vlahita RO FEMALE
208 Mihály Péter Kézdivásárhely RO MALE MMDSZ Sportszakosztály
209 Miklós Artúr  Magyarápos / Targu Lapus RO MALE Athletic Targu Lapus
210 Mocanu Nicolae Galati RO MALE
211 Moldovan Istvan Nyárádszereda RO MALE
212 Munteanu Dragos Bacau RO MALE TNT Club Sport
213 Munteanu Valeriu Anenii Noi MD MALE
214 Musch Judit Érd HU FEMALE Tárnoksprint SE
215 Nacsa Szilvia Budapest HU FEMALE Runtogether
216 Nagy Sandor Marosludas/ Ludus RO MALE
217 Nagy Roxana Kolozsvár RO FEMALE Transylvania Team
218 Nagy Istvan Kolozsvár RO MALE Transylvania Team
219 Nagy Katalin Sepsiszentgyörgy RO FEMALE
220 Nagy István Marosvásárhely / Targu Mures RO MALE
221 Nagy Csaba Székelyudvarhely / Odorheiu Secuiesc RO MALE Feel Good Team
222 Nagy Attila Sepsiszentgyörgy / Sfantu Gheorghe RO MALE
223 Nagy Flórián Székelyudvarhely / Odorheiu Secuiesc RO MALE
224 Nagy Norbert Püspökladány HU MALE Futó Daru SE Püspökladány
225 Nedjalkov Iván Ifj Pécs HU MALE Mecsek Maraton Team
226 negulescu adrian bucuresti RO MALE
227 negulescu ionica bucuresti RO FEMALE
228 Nemes Zoltan Sáromberke / Sat. Dumbravioara RO MALE
229 Nemes Zsuzsanna Érd HU FEMALE
230 Nemes Dániel Cluj Napoca / Kolozsvár RO MALE Harrer team
231 Nemes Zoltán Tusnádfürdő RO MALE Extreme Sport Klub
232 Nitkovszki Eduárd Debrecen HU MALE
233 Ogawa Hiroko Bucuresti RO FEMALE Osaka Yodogawa Runners
234 Oláh Dominika Orosháza HU FEMALE
235 Oláh József Botond Sepsiszentgyörgy / Sfântu Gheorghe RO MALE
236 Oleg Cojocari Anenii Noi MD MALE
237 Orbán Attila Szekelyudvarhely RO MALE Feel Good
238 Orosz Győző Kolozsvár / Cluj Napoca RO MALE Hermes IT
239 Osváth Attila Szigetszentmiklós HU MALE
240 Ovidiu Calfa Brasov RO MALE riders on the storm
241 Ovidiu Aflat Medias RO MALE Ciclomed
242 Pálfi László Budapest HU MALE SZUFLA
243 Pana Danut Teodor Bucuresti RO MALE
244 Pap Mihaly Marosvásárhely / Tg MURES RO MALE
245 Pap Csilla Mezőkövesd HU FEMALE Egri Triatlon Klub
246 Papp Károly Orosháza HU MALE
247 Pasca Alexandra Oradea RO FEMALE
248 Pesti Tímea Szeged HU FEMALE
249 Petnyová Lenka Družstevná pri Hornáde SK FEMALE Szent Anna Youth center
250 Petre Sandu Gilbert Sat Rosu RO MALE
251 Pintér András Tárnok HU MALE Tárnoksprint SE
252 PLEIAN RADU SIMERIA RO MALE
253 Pócsi Attila Nagykálló HU MALE
254 Prázsmári Mária Szeged HU FEMALE
255 Preda Adrian Galati RO MALE Clubul de Ciclism Galati
256 Pruzsinszki Krisztina Budapest HU FEMALE Pomázi Futó Bajnokok SE
257 Puskás István Székelyudvarhely / ODORHEIU SECUIESC RO MALE FEEL GOOD
258 Puskás Attila Marosvásárhely / Targu Mures RO MALE Sri Chinmoy ST. Sport Club
259 Rácz Zsolt Monorierdő HU MALE
260 Rácz Lilla Diósd HU FEMALE
261 Rácz Zsuzsann-Tímea Csíkszereda RO FEMALE Feel Good Team
262 Radoi Riger Agota Kolozsvár / Cluj-Napoca RO FEMALE
263 Ralf Herman Balint Miercurea Ciuc / Csíkszereda RO MALE Mont Event
264 Reiner János Nagykáta HU MALE Honvéd Szondi SE
265 Rémiás Zsolt Kazincbarcika HU MALE OTP Futókör
266 Révész István Tatabánya HU MALE
267 Rigó Kitti Kecskemét HU FEMALE
268 Rimaszombati Zoltán Karcag HU MALE
269 Roth Róbert Székelyudvarhely/ Odorheiu Secuiesc RO MALE EQOLOGY
270 Salajan Cosmin Baia Mare RO MALE Baia Mare in Miscare
271 Salló Mónika Kazincbarcika HU FEMALE
272 Salva Stefan London GB MALE Serpentine Running Club
273 Sárig Csaba Csíkszereda RO MALE
274 Schulle Zsolt Budapest HU MALE Fuss Te is! SE
275 Sebestyén Réka Eger HU FEMALE
276 Sebestyén Róbert Kolozsvár RO MALE minic sport team
277 Seciu Iulian Popesti Leordeni RO MALE
278 Siklodi Botond Budapest HU MALE Futo Rozsa Klub
279 Silye Lóránd Kolozsvár / Cluj-Napoca RO MALE
280 Simon Botond Ditró / Ditrau RO MALE
281 Simonfi Zsuzsánna Szováta / Sovata RO FEMALE
282 Sinca Zsolt-Csaba Székelyudvarhely / Odorheiu Secuiesc RO MALE Feel Good Team
283 Sirankó Béla Kaposújlak HU MALE
284 Sirankóné Bera Ibolya Kaposújlak HU FEMALE
285 Skorcz Erika Mezőkovácsháza HU FEMALE Mezőkovácsházi Atlétikai Szabadidő Klub
286 Stan Florin Sighetu Marmatiei RO MALE Baia Mare in Miscare
287 Stana Razvan Brasov RO MALE
288 Stancu Mihai Dr. Tr. Severin RO MALE
289 Stingaciu Andrei Bucharest RO MALE
290 Stoian Florin Marius Bucuresti RO MALE
291 Stoica Mihai Bucuresti RO MALE
292 Suciu Oana Cluj-Napoca RO FEMALE
293 surdu denisa medias RO FEMALE transylvania
294 Sükös József Székelyudvarhely RO MALE
295 Sükös Ákos Székelyudvarhely RO MALE
296 Sümegi Elemér Lókút HU MALE
297 Sümegi Bán Sámuel Lókút HU MALE
298 Szabó Péter Mezőkovácsháza HU MALE Mezőkovácsházi Atlétikai Szabadidő Klub
299 Szabó Andrea Szatymaz HU FEMALE
300 Szabó Zsolt Kecel HU MALE Keceli Ösvénytaposók Turista Egyesület
301 Szabó Sándor Domoszló HU MALE Ligetkör
302 Szabó Irén Sepsiszentgyörgy RO FEMALE Gáll Lajos
303 Szabó Csenge Yvette Nagyszalonta RO FEMALE Sakertrail
304 Szabó László Kazincbarcika HU MALE Team 3K
305 Szakács Mária Csíkszereda RO FEMALE Hargita Triathlon Club
306 Szász Huba Zetelaka RO MALE
307 Szászi Ibolya Gyöngyös HU FEMALE
308 Szatai Dávid Budapest HU MALE
309 Szendi Ádám Verpelét HU MALE
310 Szendi Noémi Verpelét HU FEMALE
Szentgyörgyi Jenő Kolozsvár / Cluj-Napoca RO MALE
312 Szigeti Zoltán Gyula HU MALE Gyulai Kengyelfutók
313 Szikszai Réka-Zsuzsánna Székelyudvarhely RO FEMALE Feel Good
314 Sznyida György Kondoros HU MALE Futó Rózsa Klub
315 Szoboszlai Tamás Szeged HU MALE U.R.H. Szeged SE
316 Szőcs Ferenc Csíkszereda RO MALE
317 Szőcs-Torma Zoltán Árkos RO MALE
318 Tabirca Daniel Brasov RO MALE
319 Tala Bogdan Cluj Napoca RO MALE Promelek XXI
320 Teodorescu Marius Iasi RO MALE
321 Tercu Andrei CRAIOVA RO MALE
322 Togobickij Vera Budapest HU FEMALE
323 Tokacs Realdo Bucuresti RO MALE
324 Tomcsányi-Horváth Mária Érd HU FEMALE
325 Topirceanu Virgil Bucuresti RO MALE
326 Tóth Ferenc Kazincbarcika HU MALE
327 Tóth Tibor Nagykőrös HU MALE
328 TÓTH GYULA TISZAÚJVÁROS HU MALE
329 Tóth Krisztina Szatymaz HU FEMALE
330 TÖRÖK CSABA Marosvásárhely / TIRGU MURES RO MALE
331 Török Tímea Sepsiszentgyörgy / Sfantu Gheorghe RO FEMALE
332 Tudorache Andreea-Loredana Bucuresti RO FEMALE
333 Tuzson Ágnes Kézdivásárhely / Târgu Secuiesc RO FEMALE MMDSZ Sportszakosztály
334 Vadász Zoltán Székelyudvarhely RO MALE
335 Ványolós Elemér Csíkszereda / Miercurea Ciuc RO MALE
336 Váradi Sándor Antal Szatmárnémeti / Satu Mare RO MALE
337 Varday Béla Csíkszereda RO MALE
338 Varga Róbert Gyergyószentmiklós / Gheorgheni RO MALE
339 Vas Szabolcs Marosvásárhely / Targu-Mures RO MALE
340 Vas Lenke Budapest HU FEMALE
341 Vasile Matei Ploiesti RO MALE
342 Vass Dénes Székelyudvarhely RO MALE
343 Vassy Lorand Zoltan Kolozsvár RO MALE compass/runners club
344 Veliscu Ovidiu Bucuresti RO MALE
345 Veliscu Maria Magdalena Bucuresti RO FEMALE
346 Veresné Török Katalin Biatorbágy HU FEMALE
347 Vieru Anda Galați RO FEMALE Run Smile Run
348 Vlad-Victor Boldijar Bucuresti RO MALE
349 Voicu Culai Galati RO MALE Run Smile Run
350 Zákány Gábor Budapest HU MALE Népligeti Futóművek
351 Zákány Csaba Budapest HU MALE
352 Zidaru Costel Bucuresti RO MALE Rapid

 

Relay 23 km
  Team Name Name City Country Sex
1 Boldog Feel Good csapat Fancsali Csaba Székelyudvarhely RO MALE
2 Boldog Feel Good csapat Bara Ildikó RO FEMALE
3 Boldog Feel Good csapat Fancsali Erika RO FEMALE
4 Bonnie & Clyde Chiriac Dragos Bucharest RO MALE
5 Bonnie & Clyde Tene Maria RO FEMALE
6 Castigam Maratoane Constantin Chirita Otopeni RO MALE
7 Castigam Maratoane Raluca Cretu RO FEMALE
8 Castigam Maratoane Mihai Stanescu RO MALE
9 Cementlapok Team Biro Brigitta Budapest HU FEMALE
10 Cementlapok Team Jakab András HU MALE
11 Csiguszok Bitai Mónika Csilla Étfalvazoltán / Zoltan RO FEMALE
12 Csiguszok Bajna Ágnes RO FEMALE
13 Derűlátó Antilopok Czerán Botond Marosvásárhely /Tg. Mures RO MALE
14 Derűlátó Antilopok Dénes Mária RO FEMALE
15 Derűlátó Antilopok Domahidi Ildikó RO FEMALE
16 Donatoriide10.ro Lechintan Ovidiu Cluj-Napoca / Kolozsvár RO MALE
17 Donatoriide10.ro Teleky Árpád RO MALE
18 Enigmaticii Petcu Elena Brasov RO FEMALE
19 Enigmaticii Nastase Alina RO FEMALE
20 Enigmaticii Gogonea Razvan RO MALE
21 ETIL ALAKULAT Czont Attila Csíkszereda / Miercurea Ciuc RO MALE
22 ETIL ALAKULAT Keresztes Mátyás RO MALE
23 ETIL ALAKULAT Márton Szilárd RO MALE
24 Farkasok Bencze Abigél Székelyudvarhely RO FEMALE
25 Farkasok Zsombori Paula RO FEMALE
26 Farkasok Pető Melinda RO FEMALE
27 Fast&Fabulous Jianu Claudia Bucuresti RO FEMALE
28 Fast&Fabulous Dumitru Cristina RO FEMALE
29 Fast&Fabulous Crangasu Mircea RO MALE
30 Feel Good  – SLOW MOTION Györgyei Szabó Magdolna Székelyudvarhely RO FEMALE
31 Feel Good  – SLOW MOTION Györfi Timea RO FEMALE
32 Feel Good  – SLOW MOTION Kovács Zsuzsanna RO FEMALE
33 Feel Good Muskétásai Jére Levente Székelyudvarhely / Odorheiu Secuiesc RO MALE
34 Feel Good Muskétásai Szilágyi Szabolcs RO MALE
35 Feel Good Muskétásai Magyari Attila RO MALE
36 Feel Good Runners Balazsy Hajnalka Székelyudvarhely RO FEMALE
37 Feel Good Runners Albert Levente RO MALE
38 Feel Good Runners Laszlo Szilard RO MALE
39 Feel Good Running Mothers Ambrus Helga-Gyöngyvér Székelyudvarhely RO FEMALE
40 Feel Good Running Mothers Petroczki Judit RO FEMALE
41 Feel Good Running Mothers Nagy Enikő RO FEMALE
42 Feel Good Stuntrunners Orbán Attila Szekelyudvarhely RO MALE
43 Feel Good Stuntrunners Miklós ,,Bad” Sándor RO MALE
44 Feel Good Stuntrunners Ravasz ,,Mad” István RO MALE
45 feel good super feet Balázsi Ildikó Székelyudvarhely / Odorhei RO FEMALE
46 feel good super feet Verestoi Nóra RO FEMALE
47 feel good super feet Bálint Major Cornelia RO FEMALE
48 Feel Good Szekler Teker Halmen Péter Székelyudvarhely RO MALE
49 Feel Good Szekler Teker Kiss Emőke Klára RO FEMALE
50 Feel Good Szekler Teker Faluvégi Barna RO MALE
51 Feel Good Team Ilyés Lóránd Székelyudvarhely RO MALE
52 Feel Good Team Takács Szabolcs RO MALE
53 Feel Good Team Csizmadi Mihály Zsolt RO MALE
54 FeelGood BBB Mixt Team Bencze Zoltán Székelyudvarhely RO MALE
55 FeelGood BBB Mixt Team Bartha Tünde RO FEMALE
56 FeelGood BBB Mixt Team Bencze Csilla RO FEMALE
57 FussHaTudsz Sipos Csongor Tusnádfürdő / Baile Tusnad RO MALE
58 FussHaTudsz Fabian Zoltan RO MALE
59 FussHaTudsz Kristo Erika RO FEMALE
60 Gentinana Benő Zoltán Csikdelne RO MALE
61 Gentinana Kovács Attila RO MALE
62 Gentinana Imre István RO MALE
63 Girlpower Miklós Jácinta Sepsiszentgyörgy / Sfantu Gheorghe RO FEMALE
64 Girlpower Kovács Boróka RO FEMALE
65 Girlpower Magyarosi Orsolya RO FEMALE
66 GLASS TUNING Groza Lucian Brasov RO MALE
67 GLASS TUNING Davidescu Cristina RO FEMALE
68 GLASS TUNING Davidescu Claudiu RO MALE
69 GRT Boda Tamás Csíkszereda / Miercurea Ciuc RO MALE
70 GRT Boda Gergely RO MALE
71 GRT Márk Csucsi Róbert RO MALE
72 Guriga Szilágyi Dalma Székelyudvarhely / Odorheiu Secuiesc RO FEMALE
73 Guriga Szász Adorjan RO MALE
74 Harkák Ianos Alex Szatmárnémeti RO MALE
75 Harkák Molnár Sebestyén RO MALE
76 Harkák Kiss Géza RO MALE
77 HUNGARIKUM Nagy Norbert Püspökladány HU MALE
78 HUNGARIKUM Smidróczki Tímea HU FEMALE
79 Jóbarátok Orbán József Csíkszereda / Miercurea Ciuc RO MALE
80 Jóbarátok Túrós Endre RO MALE
81 Jóbarátok Csiszér Csongor Gábor RO MALE
82 K&H Tárnok Fülöp Henriett Tárnok HU FEMALE
83 K&H Tárnok Klem Krisztián HU MALE
84 KALANDOROK Márton László Székelyudvarhely / Odorheiu Secuiesc RO MALE
85 KALANDOROK Mihály Renáta RO FEMALE
86 KBF Bojtos Mária Varbó HU FEMALE
87 KBF Sasvári Judit HU FEMALE
88 Két Keresztes Keresztes Angéla Ivánc HU FEMALE
89 Két Keresztes Keresztes Kinga HU FEMALE
90 Malackák Lázár Ágnes Csíkszereda / Miercurea Ciuc RO FEMALE
91 Malackák Ambrus Ádám RO MALE
92 MMDSZ Tuzson Ágnes Kézdivásárhely RO FEMALE
93 MMDSZ Bereckzi Zoltán RO MALE
94 MMDSZ Antal Róbert Csaba RO MALE
95 Montana Rosetnic VALERIU Bucharest RO MALE
96 Montana Branisteanu Gabriel RO MALE
97 Montana Covaciu Augustin RO MALE
98 Orgonavirág Berényi Ágnes Csíkszereda RO FEMALE
99 Orgonavirág Antal Lilla RO FEMALE
100 Orgonavirág Mihály Blanka RO FEMALE
101 Paragra – Fit Molnár Andrea Csíkszereda / Miercurea Ciuc RO FEMALE
102 Paragra – Fit Vancu-Miklós Hajnalka RO FEMALE
103 Paragra – Fit Korodi Beáta RO FEMALE
104 Pavor nocturnus Csiki Attila Székelyudvarhely RO MALE
105 Pavor nocturnus Fecso Zoltán RO MALE
106 Power Csapat Venczel Attila Szentegyháza / Vlahita RO MALE
107 Power Csapat Mihaly Csilla RO FEMALE
108 Power Csapat Egyed Adel RO FEMALE
109 Romania Mare Ivan Samson Chisinau MD MALE
110 Romania Mare Ion Costru MD MALE
111 Romania Mare Olga Garciu MD FEMALE
112 SSK Korodi Attila Csíkszereda / Miercurea Ciuc RO MALE
113 SSK Sükös Ákos RO MALE
114 SSK Sükös József RO MALE
115 Suppogó Bodzák Balázs Sándor Csíkszentgyörgy / Ciucsangiorgiu RO MALE
116 Suppogó Bodzák László Zsófia RO FEMALE
117 Suppogó Bodzák Burian Hunor RO MALE
118 Tired Hikers Pajor Péter Tatabánya HU MALE
119 Tired Hikers Stettler MD Márta HU FEMALE
120 Tired Hikers Pruzsina Attila HU MALE
121 Vitosék Szász Hargita Csíkszentmárton / Sanmartin RO FEMALE
122 Vitosék Szász Lenke RO FEMALE
123 Vitosék Vitos Dorottya RO FEMALE

 

16 km Trekking
  Name City Country Sex
1 Baranyi Gabor Szeged HU MALE
2 Baranyi-Hunyadi Anita Szeged HU FEMALE
3 Crecan Andrei Floresti RO MALE
4 Crecan Alexandra Floresti RO FEMALE
5 Oláh Enikő Budapest HU FEMALE
6 Paval Stefania Brasov RO FEMALE
7 Szarvas Csenge Szeged HU FEMALE

 

8 km Trekking
  Name City Country Sex
1 Adorjáni Andrea Zsuzsa Marosszentgyörgy RO FEMALE
2 Almási Attila Csaba Fábiánsebestyén HU MALE
3 Almásiné Vecseri Sarolta Szentes HU FEMALE
4 Craciun Sabina Brasov RO FEMALE
5 Fekete Éva Kalocsa HU FEMALE
6 Ferenczi László Szegvár HU MALE
7 Ferencziné Huszka Hajnalka Szegvár HU FEMALE
8 Florinel Munteanu Bad Boll DE MALE
9 Grebles Diana Cluj-Napoca / Kolozsvár RO FEMALE
10 Horváth Ferenc Szolnok HU MALE
11 Horváth Lili Szolnok HU FEMALE
12 Király Imola Marosszentgyörgy RO FEMALE
13 Neculae-Negut Alexandra Georgiana Bucuresti RO FEMALE
14 PLEIAN MARIA SIMERIA RO FEMALE
15 PLEIAN ANDREI SIMERIA RO MALE
16 Pruzsinszki László Budapest HU MALE
17 Tóth Enci Gúta / Kolárovo SK FEMALE
18 Tóth Anikó Gúta / Kolárovo SK FEMALE
19 Vén Attila Kalocsa HU MALE